Karwieńskie Błoto Pierwsze pokoje u Moni

Karwieńskie Błoto Pierwsze pokoje u Moni

Drugi obiekt to świeży nabytek, znajdujący się w miejscowości Karwieńskie Błoto Pierwsze, to jest 2,5 km od Karwii i również 2,5km od pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży i morza. Miejsce z dala od zgiełku, nawałnicy turystycznej, dla ludzi aktywnych, a także z małymi lub też starszymi dziećmi, gwarantujące spokój podczas całego pobytu.

Cały obiekt jest po gruntownym remoncie, zaprojektowany w stylu ciepłym, minimalistycznym, prowansalskim, w jasnej tonacji z artystycznymi malowidłami na ścianach. Taki też klimat chcemy stworzyć dla naszych gości.

Pokoje mają na wyposażeniu łazienkę, telewizor, a także lodówkę. Na piętrze znajduje się aneks kuchenny z mini jadalnią, gdzie każdy może przygotować nieskomplikowany posiłek. Co ważne – wszystkie pokoje mają dostęp do bezprzewodowego internetu – Wi-Fi. Wyposażenie to pozwala zagwarantować Państwu nocleg w komfortowych warunkach.

Dla dzieci w pochmurne dni mamy przygotowaną bawialnię na poddaszu. Z kolei w dni upalne na dworze czeka mały plac zabaw, z huśtawką, trampoliną, bramką do gry w piłkę nożną czy też siatka do gry w siatkówkę.
Do wieczornych biesiad posłużyć może naszym gościom duża altana z ogniskiem na kiełbaski i garnkiem z prażonkami. Dla spragnionych morskich ryb, w domowej wędzarni przyrządzimy i razem skosztujemy smaczną fląderkę.

Proponujemy również zaczerpnięcia odrobiny relaksu podczas kąpieli w bani na świeżym powietrzu. Dla aktywnych do dyspozycji rowery z możliwością dołączenia dwuosobowej przyczepki rowerowej dla dzieci.

Warto również nadmienić, że okolica Karwieńskich Błot Pierwszych to oprócz samego morza również szereg innych atrakcji, między innymi:

  • elektrownia Żarnowiec – Jezioro Żarnowiecki
  • Zamek Krokowa
  • spływ kajakiem rzeką Piaśnica do morza
  • skansen – Zagroda Gburska i Rybacka w Nadolu

Po okresie letnim organizujemy 2-3 dniowe pobyty dla grup i indywidualnych gości. Maksymalna ilość osób to 20. Oferta w przygotowaniu.