Po sezonie u Moni – WARTO!

rower_morze

Zapraszamy Państwa na wypoczynek nad morzem również po sezonie wakacyjnym. Warto pamiętać o tym, że w okresie jesienno-zimowym nadmorski klimat bywa równie atrakcyjny, co latem. Dlaczego? O tym poniżej…

  1. CISZA i SPOKÓJ – idealny czas na relaks, wyciszenie; z dala od zgiełku, hałasu, wszechobecnych tłumów… Spacer po plaży bez towarzystwa setek osób? Szum fal, ptaków śpiew i niezapomniane widoki? Nic prostszego – odpręż się i napawaj pięknem Bałtyku.
  2. JOD – nie od wczoraj wiadomo, że jod jest przyjacielem człowieka – poprawia samopoczucie, pomaga zwalczać wiele chorób, a także pozytywnie wpływa na odchudzanie. Niestety, w Polsce jedynie w rejonie wąskiego – bo liczącego zaledwie 5 do 7 kilometrów – pasa nadbrzeżnego występuje jego wyraźnie zwiększone stężenie. Co WAŻNE – największe właśnie w porze jesienno-zimowej.
  3. ŚWIETNE WARUNKI DO AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ – dbasz o sylwetkę? Pracujesz nad formą fizyczną? A może zwyczajnie lubisz sport i ogólnie pojęty ruch? Nadmorski klimat doskonale sprzyja dotlenianiu i wzmacnianiu mięśni. Spacery, jogging, czy nordic walking na plaży, a w tle szumiące morze – połączenie idealne.

UWAGA! Gradka dla rowerzystów – nadmorskie rejony obfitują w wiele ciekawych tras rowerowych. W obiekcie w Karwieńskim Błocie Pierwszym mają Państwo do dyspozycji rowery (w cenie pokoju – zdjęcie rowerów w galerii). Zachęcamy do zapoznania się z interesującymi trasami na stronach: www.mojrower.pl lub www.traseo.pl

POSEZONOWA OBNIŻKA CEN!

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do działu „oferta-promocje” na naszej stronie WWW
tutaj…

DO ZOBACZENIA NAD MORZEM!